Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
adidas ADILETTE SHOWER
Детски папучи
Код на производ:
(FY8844)
adidas

adidas ADILETTE SHOWER

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 4 4
 • 5 5
 • 6 6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE SHOWER се амортизирачки детските папучи за удобност по тренингот за пливање. Наградете ги нивните стапала откако ќе скокнат од базенот со овие удобни детски папучи. Брзо се сушат и ултра меки, тие им обезбедуваат лесно амортизирање и целосна удобност. Големото и моќно брендирање на adidas им дава класичен, препознатлив изглед. Спецификација: Детски папучи – lifestyle ЕВА ѓон Cloudfoam мека и удобна подлога Синтетички горен дел Материјал за брзо сушење.
Подетално

adidas ADILETTE SHOWER се амортизирачки детските папучи за удобност по тренингот за пливање. Наградете ги нивните стапала откако ќе скокнат од базенот со овие удобни детски папучи. Брзо се сушат и ултра меки, тие им обезбедуваат лесно амортизирање и целосна удобност. Големото и моќно брендирање на adidas им дава класичен, препознатлив изглед.
Спецификација:

 • Детски папучи – lifestyle
 • ЕВА ѓон
 • Cloudfoam мека и удобна подлога
 • Синтетички горен дел
 • Материјал за брзо сушење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3
  4
  5
  6
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош