Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Impact 4
NIKE Air Max Impact 4
NIKE Air Max Impact 4
NIKE Air Max Impact 4
NIKE Air Max Impact 4
NIKE Air Max Impact 4
NIKE Air Max Impact 4
NIKE Air Max Impact 4
NIKE Air Max Impact 4
NIKE Air Max Impact 4
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DM1124-400)
NIKE

NIKE Air Max Impact 4

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Однесете ја вашата игра на следното ниво во кошаркарските патики Nike Air Max Impact 4. Наполнети со видлива единица Air Max тестирана под притисок во петицата, тие ви дозволуваат да експлодирате и удобно да слетате на земја. Мрежестиот горен дел со кожa во пределот на прстите дише и е отпорен на триење. Перничињата во петицата и на јазикот додаваат удобност и удобност. Извајаниот среден ѓон од пена се крева на двете страни на вашата петица за да обезбеди стабилност и амортизирање. Модерен надворешен ѓон од гума од шевронен нуди стисок, издржливост и спортски стил на наследство. Спецификација: Кошаркарски патики Плиток профил Врвки Мрежест горен дел со кожа Среден ѓон од пена Air Max технологија Лого на Nike Гумен ѓон.
Подетално

Однесете ја вашата игра на следното ниво во кошаркарските патики Nike Air Max Impact 4. Наполнети со видлива единица Air Max тестирана под притисок во петицата, тие ви дозволуваат да експлодирате и удобно да слетате на земја. Мрежестиот горен дел со кожa во пределот на прстите дише и е отпорен на триење. Перничињата во петицата и на јазикот додаваат удобност и удобност. Извајаниот среден ѓон од пена се крева на двете страни на вашата петица за да обезбеди стабилност и амортизирање. Модерен надворешен ѓон од гума од шевронен нуди стисок, издржливост и спортски стил на наследство.
Спецификација:

 • Кошаркарски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел со кожа
 • Среден ѓон од пена
 • Air Max технологија
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош