Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR HOVR Machina Off Road
UNDER ARMOUR HOVR Machina Off Road
UNDER ARMOUR HOVR Machina Off Road
UNDER ARMOUR HOVR Machina Off Road
UNDER ARMOUR HOVR Machina Off Road
UNDER ARMOUR HOVR Machina Off Road
UNDER ARMOUR HOVR Machina Off Road
UNDER ARMOUR HOVR Machina Off Road
Машки патики за трчање
Код на производ:
(3023892-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HOVR Machina Off Road

Претходна цена
11.290 ДЕН
Моментална цена
11.290 ДЕН
Цена со попуст
6.774 ДЕН
Заштеда: 4.516 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 8.5
  • 9 9
  • 9.5 9.5
  • 10 10
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8.5
9
9.5
10
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош