Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
Машки патики
Код на производ:
(DV6491-001)
NIKE

NIKE React Vision

Претходна цена
9.590 ДЕН
Моментална цена
9.590 ДЕН
Цена со попуст
6.713 ДЕН
Заштеда: 2.877 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 12 12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike React Vision се машки lifestyle патики со надреална удобност. Слоевити текстури од сложени линии и живи бои се комбинираат во дизајн под влијание на претераниот свет на нашите соништа. React пената и ултра кадифен јазик обезбедуваат удобност од соништата. Пластичната штипка за потпетици помага да се зацврсти петицата, а јазичињата со јазикот и петата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Микро деталите, претерани пропорции и естетика со мулти-текстура му даваат на овој модел уникатен изглед. Средниот ѓон од пена Nike React обезбедува неспоредлив целодневен комфор. Логото Swoosh јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Зачекорете во реалноста на вашите соништа во овие машки патики Nike React Vision. Спецификација: Машки lifestyle патики Среден ѓон од пена Nike React Лого на Swoosh Јазик и јазиче за пети Ултра кадифен јазик Гумен ѓон.
Подетално

Nike React Vision се машки lifestyle патики со надреална удобност. Слоевити текстури од сложени линии и живи бои се комбинираат во дизајн под влијание на претераниот свет на нашите соништа. React пената и ултра кадифен јазик обезбедуваат удобност од соништата. Пластичната штипка за потпетици помага да се зацврсти петицата, а јазичињата со јазикот и петата го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Микро деталите, претерани пропорции и естетика со мулти-текстура му даваат на овој модел уникатен изглед. Средниот ѓон од пена Nike React обезбедува неспоредлив целодневен комфор. Логото Swoosh јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Зачекорете во реалноста на вашите соништа во овие машки патики Nike React Vision. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Среден ѓон од пена Nike React
 • Лого на Swoosh
 • Јазик и јазиче за пети
 • Ултра кадифен јазик
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8.5
  9
  10.5
  11
  12
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош