Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 5 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 5 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 5 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 5 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 5 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 5 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 5 STORM
UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 5 STORM
Машки патики за трчање
Код на производ:
(3025448-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA HOVR SONIC 5 STORM

Претходна цена
9.590 ДЕН
Моментална цена
9.590 ДЕН
Цена со попуст
7.193 ДЕН
Заштеда: 2.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 8.5
  • 9 9
  • 9.5 9.5
  • 10 10
  • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8.5
9
9.5
10
11
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош