Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Max Aura 4
NIKE Jordan Max Aura 4
NIKE Jordan Max Aura 4
NIKE Jordan Max Aura 4
NIKE Jordan Max Aura 4
NIKE Jordan Max Aura 4
NIKE Jordan Max Aura 4
NIKE Jordan Max Aura 4
NIKE Jordan Max Aura 4
NIKE Jordan Max Aura 4
Машки патики
Код на производ:
(DN3687-061)
NIKE

NIKE Jordan Max Aura 4

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките кошаркарски патики Nike Jordan Max Aura 4 ја наследуваат лесната амортизација на своите претходници. На горниот дел се комбинираат вистинска и синтетичка кожа и полиестер, за удобност на отворено. Видливата единица Air Max обезбедува лесно амортизирање и удобност. Шест футуристички слоеви на ѓонот обезбедуваат влечење на различни површини. Излезете на терен во безвременски стил. Спецификација: Полудлабок профил Врвки Горен дел од вистинска и синтетичка кожа и полиестер Единица Air Max Гумен ѓон.
Подетално

Машките кошаркарски патики Nike Jordan Max Aura 4 ја наследуваат лесната амортизација на своите претходници. На горниот дел се комбинираат вистинска и синтетичка кожа и полиестер, за удобност на отворено. Видливата единица Air Max обезбедува лесно амортизирање и удобност. Шест футуристички слоеви на ѓонот обезбедуваат влечење на различни површини. Излезете на терен во безвременски стил.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа и полиестер
 • Единица Air Max
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  10
  10.5
  11
  Оставите оценка

  • Aleksandar
   Aleksandar

   25.03.2023. 16:46

  Слични производи

  Помош