Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™
Машки outdoor патики
Код на производ:
(2005101010)
COLUMBIA

COLUMBIA PEAKFREAK™ II OUTDRY™

Претходна цена
7.890 ДЕН
Моментална цена
7.890 ДЕН
Моментална цена
7.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 48 30.7-31.5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 24.4-24.6
 • 7.5 40.5 24.6-25.1
 • 8 41 25.1-25.7
 • 8.5 41.5 25.7-25.9
 • 9 42 25.9-26.4
 • 9.5 42.5 26.4-26.9
 • 10 43 26.9-27.2
 • 10.5 43.5 27.2-27.7
 • 11 44 27.7-28.2
 • 11.5 44.5 28.2-28.4
 • 12 45 28.4-29
 • 12.5 12.5
 • 13 46 29.5-29.7
 • 13.5 13.5
 • 14 47 29.7-30.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15 48 30.7-31.5
5.5
6
6.5
7 40 24.4-24.6
7.5 40.5 24.6-25.1
8 41 25.1-25.7
8.5 41.5 25.7-25.9
9 42 25.9-26.4
9.5 42.5 26.4-26.9
10 43 26.9-27.2
10.5 43.5 27.2-27.7
11 44 27.7-28.2
11.5 44.5 28.2-28.4
12 45 28.4-29
12.5
13 46 29.5-29.7
13.5
14 47 29.7-30.7
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош