Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Excite 9
ASICS Gel-Excite 9
ASICS Gel-Excite 9
ASICS Gel-Excite 9
ASICS Gel-Excite 9
ASICS Gel-Excite 9
ASICS Gel-Excite 9
ASICS Gel-Excite 9
ASICS Gel-Excite 9
ASICS Gel-Excite 9
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012B182-008)
ASICS

ASICS Gel-Excite 9

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS GEL-EXCITE 9 се женски патики за трчање дизајнирани за секојдневно фитнес трчање или полесни кардио тренинзи. Функционални патики кои брзо ќе ви станат омилени лесни патики за трчање. Благодарение на дизајнираниот горен дел изработен од жакард мрежа, протокот на воздух се зголемува и вашите стапала остануваат суви, одржувајќи ја утринската свежина. AMPLIFOAM™ перничињата во средниот ѓон во комбинација со технологијата GEL® ги прават овие патики лесни, обезбедуваат совршено амортизирање и во исто време обезбедуваат помек допир. Овој материјал, исто така, помага да се зголемат својствата на враќање во фазата на ослободување и контакт. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Логото на ASICS јасно ја истакнува вашата љубов кон брендот. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор. Спецификација: Женски патики за трчање Класично врвкање Плиток профил GEL® технологија AMPLIFOAM™ перничиња Лого на ASICS Гумен ѓон.
Подетално

ASICS GEL-EXCITE 9 се женски патики за трчање дизајнирани за секојдневно фитнес трчање или полесни кардио тренинзи. Функционални патики кои брзо ќе ви станат омилени лесни патики за трчање. Благодарение на дизајнираниот горен дел изработен од жакард мрежа, протокот на воздух се зголемува и вашите стапала остануваат суви, одржувајќи ја утринската свежина. AMPLIFOAM™ перничињата во средниот ѓон во комбинација со технологијата GEL® ги прават овие патики лесни, обезбедуваат совршено амортизирање и во исто време обезбедуваат помек допир. Овој материјал, исто така, помага да се зголемат својствата на враќање во фазата на ослободување и контакт. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Логото на ASICS јасно ја истакнува вашата љубов кон брендот. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • GEL® технологија
 • AMPLIFOAM™ перничиња
 • Лого на ASICS
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 22.75
  6 37 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 39 24.5
  8 39.5 25
  8.5 40 25.25
  9 40.5 25.5
  9.5 41.5 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43.5 27.5
  11.5 44 28
  12 44.5 28.5
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1012B387-001
  7.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1012A922-900
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1012A921-017
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Помош