Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DJ7926-300)
NIKE

NIKE REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX

Претходна цена
11.390 ДЕН
Моментална цена
11.390 ДЕН
Цена со попуст
9.112 ДЕН
Заштеда: 2.278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX се машки патики за трчање. Чувствувајте се сигурни, дури и при непредвидливи временски услови, со водоотпорната GORE-TEX мембрана која ве одржува суви и обезбедува дополнителна покриеност. Невидливото GORE-TEX вклопување долж горниот дел обезбедува заштита без да ја жртвува удобноста. Помалку гума долж ѓонот создава непречена транзиција од патот до патеката, притоа зачувувајќи го средниот React ѓон со целосна должина. Гумениот ѓон на предната страна на патиката обезбедува дополнителна заштита и издржливост. Спецификација: Плиток профил Врвки GORE-TEX React пена во средниот ѓон Гумен ѓон .
Подетално

Nike REACT PEGASUS TRAIL 4 GTX се машки патики за трчање. Чувствувајте се сигурни, дури и при непредвидливи временски услови, со водоотпорната GORE-TEX мембрана која ве одржува суви и обезбедува дополнителна покриеност. Невидливото GORE-TEX вклопување долж горниот дел обезбедува заштита без да ја жртвува удобноста. Помалку гума долж ѓонот создава непречена транзиција од патот до патеката, притоа зачувувајќи го средниот React ѓон со целосна должина. Гумениот ѓон на предната страна на патиката обезбедува дополнителна заштита и издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • GORE-TEX
 • React пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош