Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Beyond Mt 6
ASICS Gel-Beyond Mt 6
ASICS Gel-Beyond Mt 6
ASICS Gel-Beyond Mt 6
ASICS Gel-Beyond Mt 6
ASICS Gel-Beyond Mt 6
ASICS Gel-Beyond Mt 6
ASICS Gel-Beyond Mt 6
ASICS Gel-Beyond Mt 6
ASICS Gel-Beyond Mt 6
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(1071A050-104)
ASICS

ASICS Gel-Beyond Mt 6

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
5.992 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дизајнирани за спортисти во затворен простор кои сакаат удобност и стабилност, машките indoor патики Asics GEL-BEYOND™ MT 6 се приспособливи на која било позиција на теренот, нудејќи цврста заштита и поддршка онаму каде што е најпотребно. Зашиените слоеви на горниот дел се надополнети со мека мрежеста облога за подобрување на стабилноста во предниот дел и глуждот, истовремено обезбедувајќи оптимален проток на воздух за одржување на ладни стапала за време на натпреварите. FLYTEFOAM™ Propel технологијата во средниот ѓон нуди брзина на чекор. Технологијата GEL™ во петицата го менува обликот на својот претходник за да понуди уште помеко искуство при остри слетувања. Дополнително, технологијата TRUSSTIC™ во средниот ѓон промовира стабилен чекор и помага да се спречи извиткување на стапалото. Прилагодливи на различни позиции, патиките Asics GEL-BEYOND™ MT 6 се синоним за стабилност и удобност. Спецификација:Плиток профилВрвкиЗашиени слоеви на горниот делМрежеста облогаFLYTEFOAM™ Propel технологија во средниот ѓонGEL™ технологија во петицатаTRUSSTIC™ технологија.
Подетално

Дизајнирани за спортисти во затворен простор кои сакаат удобност и стабилност, машките indoor патики Asics GEL-BEYOND™ MT 6 се приспособливи на која било позиција на теренот, нудејќи цврста заштита и поддршка онаму каде што е најпотребно. Зашиените слоеви на горниот дел се надополнети со мека мрежеста облога за подобрување на стабилноста во предниот дел и глуждот, истовремено обезбедувајќи оптимален проток на воздух за одржување на ладни стапала за време на натпреварите. FLYTEFOAM™ Propel технологијата во средниот ѓон нуди брзина на чекор. Технологијата GEL™ во петицата го менува обликот на својот претходник за да понуди уште помеко искуство при остри слетувања. Дополнително, технологијата TRUSSTIC™ во средниот ѓон промовира стабилен чекор и помага да се спречи извиткување на стапалото. Прилагодливи на различни позиции, патиките Asics GEL-BEYOND™ MT 6 се синоним за стабилност и удобност. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Зашиени слоеви на горниот дел
 • Мрежеста облога
 • FLYTEFOAM™ Propel технологија во средниот ѓон
 • GEL™ технологија во петицата
 • TRUSSTIC™ технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5 38 24
  6 39 24.5
  6.5 39.5 25
  7 40 25.5
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43.5 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 28.5
  11.5 46 29
  12 46.5 29.5
  12.5 47 30
  13
  13.5
  14
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A065-004
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A078-100
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1071A077-100
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Помош