Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Task 3
ASICS Gel-Task 3
ASICS Gel-Task 3
ASICS Gel-Task 3
ASICS Gel-Task 3
ASICS Gel-Task 3
ASICS Gel-Task 3
ASICS Gel-Task 3
ASICS Gel-Task 3
ASICS Gel-Task 3
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(1071A077-001)
ASICS

ASICS Gel-Task 3

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.992 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics GEL-TASK 3 се машки одбојкарски патики кои ќе ја подигнат вашата игра на следното ниво. Плиткиот профил обезбедува совршена доза на безбедност и флексибилност на движење во сите правци. Направени за игра во затворен простор, тие имаат гумен ѓон и горен дел од издржлива синтетичка кожа со мрежести детали за дишење. Технологијата GEL ќе се погрижи секој скок што ќе го направите да биде совршено амортизиран на вистински начин. Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Гумен ѓон Горен дел од синтетичка кожа ГЕЛ технологија Лого на Asics.
Подетално

Asics GEL-TASK 3 се машки одбојкарски патики кои ќе ја подигнат вашата игра на следното ниво. Плиткиот профил обезбедува совршена доза на безбедност и флексибилност на движење во сите правци. Направени за игра во затворен простор, тие имаат гумен ѓон и горен дел од издржлива синтетичка кожа со мрежести детали за дишење. Технологијата GEL ќе се погрижи секој скок што ќе го направите да биде совршено амортизиран на вистински начин.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • ГЕЛ технологија
 • Лого на Asics

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5 38 24
  6 39 24.5
  6.5 39.5 25
  7 40 25.5
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43.5 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 28.5
  11.5 46 29
  12 46.5 29.5
  12.5 47 30
  13
  13.5
  14
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A065-004
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A078-100
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1071A077-100
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Помош