Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(3026465-100)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Hovr Phantom 3 Launch

Претходна цена
9.490 ДЕН
Моментална цена
9.490 ДЕН
Цена со попуст
7.592 ДЕН
Заштеда: 1.898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR Phantom 3 Launch е машка патика за сите тркачи кои се решени да ги поместат границите на својата издржливост. При изработката на овој Under Armor модел, користен е лесен материјал IntellKnit, кој ќе обезбеди проток на воздух низ вашите патики. Брзо се сушат, се растегнуваат и обезбедуваат добра флексибилност и безбедност на стапалата. HOVR технологијата ви стои на располагање и за враќање на енергија преку патики. Плиткиот профил и врвките ги прават исклучително прилагодливи и погодни за целодневно уживање. Зајакнувањето на петицата обезбедува дополнителна поддршка во задниот дел на стапалото. Спецификација:Машки патикиПлиток профилВрвкиГумен ѓонГорен дел од IntellKnit.
Подетално

Under Armour HOVR Phantom 3 Launch е машка патика за сите тркачи кои се решени да ги поместат границите на својата издржливост. При изработката на овој Under Armor модел, користен е лесен материјал IntellKnit, кој ќе обезбеди проток на воздух низ вашите патики. Брзо се сушат, се растегнуваат и обезбедуваат добра флексибилност и безбедност на стапалата. HOVR технологијата ви стои на располагање и за враќање на енергија преку патики. Плиткиот профил и врвките ги прават исклучително прилагодливи и погодни за целодневно уживање. Зајакнувањето на петицата обезбедува дополнителна поддршка во задниот дел на стапалото.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од IntellKnit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 3024273-002
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  4.753 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.790 ДЕН
  Помош