Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
PUMA Karmen L
Женски патики
Код на производ:
(384615-06)
PUMA

PUMA Karmen L

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските lifestyle патики на Puma Karmen L пленат со својот посебен дизајн. Цврстиот ѓон е особено привлечен. Горниот дел е направен од мешавина од кожа и антилопа. Овие патики претставуваат совршена комбинација на спортски, но класичен модел кој ќе одговара на секој ваш стил. SoftFoam+ влошката обезбедува супериорно амортизирање и оптимална удобност при секој чекор. Логото во златна боја го истакнува вашиот софистициран изглед. Спецификација: Женски патики – lifestyle Горен дел од кожа и антилопа SoftFoam+ влошка Гумен ѓон.
Подетално

Женските lifestyle патики на Puma Karmen L пленат со својот посебен дизајн. Цврстиот ѓон е особено привлечен. Горниот дел е направен од мешавина од кожа и антилопа. Овие патики претставуваат совршена комбинација на спортски, но класичен модел кој ќе одговара на секој ваш стил. SoftFoam+ влошката обезбедува супериорно амортизирање и оптимална удобност при секој чекор. Логото во златна боја го истакнува вашиот софистициран изглед.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горен дел од кожа и антилопа
 • SoftFoam+ влошка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  44 44
  44.5
  45
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 382384-02
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 382384-01
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Помош