Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
ASICS Japan S PF
Женски патики
Код на производ:
(1202A322-101)
ASICS

ASICS Japan S PF

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Цена со попуст
5.112 ДЕН
Заштеда: 1.278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics JAPAN S PF се женски lifestyle патики идеални за денови исполнети со активности и уживање. Зачекори самоуверено на градските улици и препушти се на денови исполнети со акција и уживање.Плиткиот профил и врвките ќе ви овозможат спортско-елегантен стил кој одлично ќе се вклопи со секоја облека што ја носите. Гумен ѓон, малку повисока платформа ќе ја истакне вашата одлична фигура, а дополнително придонесува за издржливоста на целиот модел. Горниот дел е направен од кожа, а дупките на горниот дел овозможуваат вашата нога да дише. Карактеристиките на брендот Asics на страна придонесуваат за естетиката на патиката. Спецификација:Женски патикиГумен ѓон Кожен горен делЛого на ASICS.
Подетално

Asics JAPAN S PF се женски lifestyle патики идеални за денови исполнети со активности и уживање. Зачекори самоуверено на градските улици и препушти се на денови исполнети со акција и уживање.
Плиткиот профил и врвките ќе ви овозможат спортско-елегантен стил кој одлично ќе се вклопи со секоја облека што ја носите. Гумен ѓон, малку повисока платформа ќе ја истакне вашата одлична фигура, а дополнително придонесува за издржливоста на целиот модел. Горниот дел е направен од кожа, а дупките на горниот дел овозможуваат вашата нога да дише. Карактеристиките на брендот Asics на страна придонесуваат за естетиката на патиката.
Спецификација:

 • Женски патики

 • Гумен ѓон

 • Кожен горен дел

 • Лого на ASICS

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 22.75
  6 37 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 39 24.5
  8 39.5 25
  8.5 40 25.25
  9 40.5 25.5
  9.5 41.5 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43.5 27.5
  11.5 44 28
  12 44.5 28.5
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1202A322-100
  5.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A332-100
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A024-100
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Помош