Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DJ5633-780)
NIKE

NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Zoom Vapor 15 Academy се машки патики за фудбал, дизајнирани за игра на отворени фудбалски игралишта или затворени простори. Тие одат чекор понатаму со иновациите и носат повеќе квалитет, комбинирајќи супериорен дизајн и функционалност. Комбинацијата на текстуриран горен дел со перничиња резултира со неверојатна удобност. Nike Sport Resarch Lab во своето истражување го анализираше движењето на играчите и врз основа на овие податоци дизајнираше гумен ѓон, кој овозможува полесно и подобро повеќенасочно движење за време на играта. Овие патики се создадени за фудбал и ви овозможуваат да го покажете вашиот талент и креативност со полна брзина. Спецификација: Машки патики за фудбал Nike лого Плиток профил Air Zoom перниче Микро текстура Гумен ѓон.
Подетално

Nike Mercurial Zoom Vapor 15 Academy се машки патики за фудбал, дизајнирани за игра на отворени фудбалски игралишта или затворени простори. Тие одат чекор понатаму со иновациите и носат повеќе квалитет, комбинирајќи супериорен дизајн и функционалност. Комбинацијата на текстуриран горен дел со перничиња резултира со неверојатна удобност. Nike Sport Resarch Lab во своето истражување го анализираше движењето на играчите и врз основа на овие податоци дизајнираше гумен ѓон, кој овозможува полесно и подобро повеќенасочно движење за време на играта. Овие патики се создадени за фудбал и ви овозможуваат да го покажете вашиот талент и креативност со полна брзина.
Спецификација:

 • Машки патики за фудбал
 • Nike лого
 • Плиток профил
 • Air Zoom перниче
 • Микро текстура
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош