Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS Chance
KRONOS Chance
KRONOS Chance
KRONOS Chance
KRONOS Chance
KRONOS Chance
KRONOS Chance
KRONOS Chance
KRONOS Chance
KRONOS Chance
Машки патики
Код на производ:
(KRF211M108-01)
KRONOS

KRONOS Chance

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Kronos CHANCE се машки патики за трчање кои ќе ве натераат да ги освоите сите цели што ќе си ги поставите. Горниот дел е изработен од комбинација на вештачка кожа и мрежести материјали, што ги прави издржливи и отпорни без разлика на површината и временските услови на кои трчате, но и лесни за циркулација на воздухот за да ви дозволи стапалото да дише. Ѓонот е дизајниран од технологиите Phylon и TPR, што обезбедува сигурно прилепување на различни површини. Kronos CHANCE машките патики за трчање обезбедуваат исклучителна мекост и удобност и се наменети за оние кои сакаат да бидат подобри со секој нов ден.Спецификација:Машки патики за трчањеПлиток профилВрвкиГорен дел: 60% имитација на кожа, 40% мрежеста ткаенинаЃон: Phylon и TPR технологијаБоја: црна Код на производ: KRF211M108-01.
Подетално

Kronos CHANCE се машки патики за трчање кои ќе ве натераат да ги освоите сите цели што ќе си ги поставите. Горниот дел е изработен од комбинација на вештачка кожа и мрежести материјали, што ги прави издржливи и отпорни без разлика на површината и временските услови на кои трчате, но и лесни за циркулација на воздухот за да ви дозволи стапалото да дише. Ѓонот е дизајниран од технологиите Phylon и TPR, што обезбедува сигурно прилепување на различни површини. Kronos CHANCE машките патики за трчање обезбедуваат исклучителна мекост и удобност и се наменети за оние кои сакаат да бидат подобри со секој нов ден.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел: 60% имитација на кожа, 40% мрежеста ткаенина
 • Ѓон: Phylon и TPR технологија
 • Боја: црна
 • Код на производ: KRF211M108-01

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд KRONOS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош