Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
adidas TERREX AX4 GTX
Женски outdoor патики
Код на производ:
(GZ3065)
adidas

adidas TERREX AX4 GTX

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
8.788 ДЕН
Моментална цена
8.788 ДЕН
Цена со попуст
7.030 ДЕН
Заштеда: 1.758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од планинарење по шуми до високите планини, adidas TERREX AX4 GTX машките патики за планинарење ви овозможуваат да ги истражувате сите предели. Мембраната GORE-TEX ја отфрла водата за да ги одржувате стапалата суви во влажни услови. Нивниот дизајн го комбинира лесното чувство на патиките за трчање со стабилноста на планинарските чевли. Гумениот ѓон Continental™ што обезбедува влечна сила во сите услови значи дека можете да им верувате на овие патики. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест и синтетички горен дел EVA среден ѓон Обликувано газиште GORE-TEX мембрана Continental™ гумен ѓон.
Подетално

Од планинарење по шуми до високите планини, adidas TERREX AX4 GTX машките патики за планинарење ви овозможуваат да ги истражувате сите предели. Мембраната GORE-TEX ја отфрла водата за да ги одржувате стапалата суви во влажни услови. Нивниот дизајн го комбинира лесното чувство на патиките за трчање со стабилноста на планинарските чевли. Гумениот ѓон Continental™ што обезбедува влечна сила во сите услови значи дека можете да им верувате на овие патики.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест и синтетички горен дел
 • EVA среден ѓон
 • Обликувано газиште
 • GORE-TEX мембрана
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош