Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA HOVR INFINITE SUMMIT 2
UNDER ARMOUR UA HOVR INFINITE SUMMIT 2
UNDER ARMOUR UA HOVR INFINITE SUMMIT 2
UNDER ARMOUR UA HOVR INFINITE SUMMIT 2
UNDER ARMOUR UA HOVR INFINITE SUMMIT 2
UNDER ARMOUR UA HOVR INFINITE SUMMIT 2
UNDER ARMOUR UA HOVR INFINITE SUMMIT 2
UNDER ARMOUR UA HOVR INFINITE SUMMIT 2
Патики за возрасни
Код на производ:
(3023633-304)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA HOVR INFINITE SUMMIT 2

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
8.390 ДЕН
Моментална цена
8.390 ДЕН
Моментална цена
8.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR Infinite Summit 2 се унисекс lifestyle плитки патики. Знаете дека деталите ја прават разлика. Од уникатниот дизајн со поделени врвки, до издржливите набори, до перничето UA HOVR што апсорбира удари, ќе сфатите дека посегнувате по овие патики повторно и повторно. Технологијата UA HOVR™ обезбедува чувство без тежина со цел да се одржи обновувањето на енергијата што помага да се елиминираат ударите. Energy Web мрежата ја обликува UA HOVR пената за да ви ја врати енергијата што сте ја внеле. Горниот дел е изработен од лесен и прозрачен материјал и има издржливи синтетички набори. Системот за врзување и горниот дел се делумно изработени од рециклиран полиестер, а за производство на овие патики се користени и засилувања на био-база, преклопи без растворувачи и филмови со намалена содржина на растворувачи. Влошката EVA обезбедува одлично чувство на амортизација. Гумениот ѓон има флексибилни жлебови за совршена флексибилност каде што ви потребна посебна издржливост. Спецификација: Унисекс lifestyle патики Плиток профил Врзување со врвки Лесен и рпозрачен горен дел со синтетички преклопи UA HOVR™ технологија за одлична апсорпција на удари EVA влошка Гумен ѓон со флексибилни жлебови Тежина: 357 g .
Подетално

Under Armour HOVR Infinite Summit 2 се унисекс lifestyle плитки патики. Знаете дека деталите ја прават разлика. Од уникатниот дизајн со поделени врвки, до издржливите набори, до перничето UA HOVR што апсорбира удари, ќе сфатите дека посегнувате по овие патики повторно и повторно. Технологијата UA HOVR™ обезбедува чувство без тежина со цел да се одржи обновувањето на енергијата што помага да се елиминираат ударите. Energy Web мрежата ја обликува UA HOVR пената за да ви ја врати енергијата што сте ја внеле. Горниот дел е изработен од лесен и прозрачен материјал и има издржливи синтетички набори. Системот за врзување и горниот дел се делумно изработени од рециклиран полиестер, а за производство на овие патики се користени и засилувања на био-база, преклопи без растворувачи и филмови со намалена содржина на растворувачи. Влошката EVA обезбедува одлично чувство на амортизација. Гумениот ѓон има флексибилни жлебови за совршена флексибилност каде што ви потребна посебна издржливост.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Лесен и рпозрачен горен дел со синтетички преклопи
 • UA HOVR™ технологија за одлична апсорпција на удари
 • EVA влошка
 • Гумен ѓон со флексибилни жлебови
 • Тежина: 357 g
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош