Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
Машки патики
Код на производ:
(CU4826-010)
NIKE

NIKE Air Max AP

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max AP се машки lifestyle патики базирани на богатото наследство на Nike. Со својот елегантен спортски дизајн, ќе ви го исполни денот со првокласна удобност. Премиум кожата и прозрачната мрежа на горниот дел обезбедуваат одличен проток на воздух и додаваат издржливост и удобност. Воздушната единица има понизок профил за елегантен изглед и додава нова сензационална удобност и амортизација што мора да ја испробате. Гумениот ѓон обезбедува добро прилепување на површина. Овие патики лесно се комбинираат со останатиот дел од облеката што ја следи линијата на опуштен, урбан стил. Спецификација: Машки lifestyle патики Премиум кожа и прозрачна мрежа во горниот дел Воздушна единица со низок профил Рефлектирачки перфорации на петицата и прстите Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max AP се машки lifestyle патики базирани на богатото наследство на Nike. Со својот елегантен спортски дизајн, ќе ви го исполни денот со првокласна удобност. Премиум кожата и прозрачната мрежа на горниот дел обезбедуваат одличен проток на воздух и додаваат издржливост и удобност. Воздушната единица има понизок профил за елегантен изглед и додава нова сензационална удобност и амортизација што мора да ја испробате. Гумениот ѓон обезбедува добро прилепување на површина. Овие патики лесно се комбинираат со останатиот дел од облеката што ја следи линијата на опуштен, урбан стил.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Премиум кожа и прозрачна мрежа во горниот дел
 • Воздушна единица со низок профил
 • Рефлектирачки перфорации на петицата и прстите
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош