Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
UNDER ARMOUR Hovr Machina 3
Машки патики за трчање
Код на производ:
(3024899-101)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Hovr Machina 3

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
10.290 ДЕН
Моментална цена
10.290 ДЕН
Моментална цена
10.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR™ Machina 3 е машки патики за трчање кои ќе ви овозможат дополнителна брзина на патеката. Имаат многу атрактивен дизајн, висока функционалност и се вистински сојузник во постигнување добри резултати за време на тренинзите. Овој модел на машки патики за трчање се одликува со напредна UA MAPMYRUN ™ технологија која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во патиките за да можете лесно да ги следи резултатите од вашиот тренинг во реално време и стратешки да се подготвите да ги надминете вашите сопствени рекорди. Мрежестиот горен дел совршено ги обвиткува стапалата, овозможува постојана циркулација на воздухот и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Аеродинамичниот дизајн на петицата и неговиот зајакнат надворешен дел обезбедуваат дополнителна поддршка со фиксирање на стапалото. Средниот ѓон е изработен од UA HOVR и EVA пена, што дополнително придонесува за удобност, висока ресонзивност и ви дава чувство на чекорење по облаци. Канализираниот гумен надворешен ѓон е цврст и издржлив и помага при апсорпција на удири. Облечете ги Under Armour HOVR™ Machina 3 машките патики за трчање и надминете ги сопствените рекорди на трим патеката. Спецификација: Машки патики за трчање UA MAPMYRUN™ дигитална технологија Мрежест горен дел Мека EVA влошка Среден ѓон од EVA и UA HOVR пена Плиток профил Врвки Канализиран гумен ѓон.
Подетално

Under Armour HOVR™ Machina 3 е машки патики за трчање кои ќе ви овозможат дополнителна брзина на патеката. Имаат многу атрактивен дизајн, висока функционалност и се вистински сојузник во постигнување добри резултати за време на тренинзите. Овој модел на машки патики за трчање се одликува со напредна UA MAPMYRUN ™ технологија која дигитално ве поврзува со сензорскиот чип во патиките за да можете лесно да ги следи резултатите од вашиот тренинг во реално време и стратешки да се подготвите да ги надминете вашите сопствени рекорди. Мрежестиот горен дел совршено ги обвиткува стапалата, овозможува постојана циркулација на воздухот и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Аеродинамичниот дизајн на петицата и неговиот зајакнат надворешен дел обезбедуваат дополнителна поддршка со фиксирање на стапалото. Средниот ѓон е изработен од UA HOVR и EVA пена, што дополнително придонесува за удобност, висока ресонзивност и ви дава чувство на чекорење по облаци. Канализираниот гумен надворешен ѓон е цврст и издржлив и помага при апсорпција на удири. Облечете ги Under Armour HOVR™ Machina 3 машките патики за трчање и надминете ги сопствените рекорди на трим патеката.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • UA MAPMYRUN™ дигитална технологија
 • Мрежест горен дел
 • Мека EVA влошка
 • Среден ѓон од EVA и UA HOVR пена
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Канализиран гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош