Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
adidas Adilette Shower
Код на производ:
(GW0340)
adidas

adidas Adilette Shower

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE SHOWER унисекс детските папучи имаат лесно перниче од Cloudfoam пена во обликуваното газиште, кое ќе им ја обезбеди сета удобност на патот од плажа до куќата. Грижете се за нивните уморни стапала. Без разлика дали се на пат од базен или плажа, или едноставно се релаксираат дома, тие ја заслужуваат сета удобност и комфор. Горниот дел се истакнува со ретро изглед и adidas графика. Спецификација: Синтетички горен дел Обликувано газиште Среден Cloudfoam ѓон EVA ѓон .
Подетално

adidas ADILETTE SHOWER унисекс детските папучи имаат лесно перниче од Cloudfoam пена во обликуваното газиште, кое ќе им ја обезбеди сета удобност на патот од плажа до куќата. Грижете се за нивните уморни стапала. Без разлика дали се на пат од базен или плажа, или едноставно се релаксираат дома, тие ја заслужуваат сета удобност и комфор. Горниот дел се истакнува со ретро изглед и adidas графика.
Спецификација:

 • Синтетички горен дел
 • Обликувано газиште
 • Среден Cloudfoam ѓон
 • EVA ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош