Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR HOVR Phantom 2
UNDER ARMOUR HOVR Phantom 2
UNDER ARMOUR HOVR Phantom 2
UNDER ARMOUR HOVR Phantom 2
UNDER ARMOUR HOVR Phantom 2
UNDER ARMOUR HOVR Phantom 2
Женски патики за трчање
Код на производ:
(3024155-108)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HOVR Phantom 2

Претходна цена
8.690 ДЕН
Моментална цена
8.690 ДЕН
Цена со попуст
6.952 ДЕН
Заштеда: 1.738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR Phantom 2 се женски патики за трчање. Лесниот материјал UA IntellKnit што е користен во конструкцијата, ќе се грижи за протокот на воздухот низ вашите патики. Тие брзо се сушат, се растегнуваат и прилагодени се за добра флексибилност и безбедност на стапалата. UA HOVR е технологија за враќање на енергијата преку патики. Спецификација: Женски патики Гумен ѓон UA IntellKnit материјал UA HOVR технологија SpeedForm 2.0 внатрешност на патики .
Подетално

Under Armour HOVR Phantom 2 се женски патики за трчање. Лесниот материјал UA IntellKnit што е користен во конструкцијата, ќе се грижи за протокот на воздухот низ вашите патики. Тие брзо се сушат, се растегнуваат и прилагодени се за добра флексибилност и безбедност на стапалата. UA HOVR е технологија за враќање на енергијата преку патики.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Гумен ѓон
 • UA IntellKnit материјал
 • UA HOVR технологија
 • SpeedForm 2.0 внатрешност на патики

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5
  12 44.5 29
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош