Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
Детски патики
Код на производ:
(S32358-PS013)
CHAMPION

CHAMPION Jeky

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
1.975 ДЕН
Заштеда: 1.615 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31 19
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Длабоките патики во стилот на Champion Jeky за помали девојчиња се одликуваат со модерен спортски изглед. Вашите најмили нека бидат подготвени за зимата во овој водоотпорен модел. Тие по својот дизајн претставуваат комбинација од патики и спортски чевли, а со изборот на модел ќе добиете патики кои одговараат на секоја модна комбинација што ќе ја изберете за вашата принцеза. Зимската магија може да трае цел ден во удобните патики Champion Jeky кои ги загреваат детските стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичката кожа и мрежата ја обезбедуваат вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро го задржува глуждот на место додека девојките уживаат во дождот и снегот. Спецификација:Lifestyle патики за помлади девојкиВодоотпоренДлабок профилВрвкиВелкро лепенкаУкрасени со симболот ChampionГорен состав: 84% полиуретан, 16% мрежаЃон: TPR, PHYLON.
Подетално

Длабоките патики во стилот на Champion Jeky за помали девојчиња се одликуваат со модерен спортски изглед. Вашите најмили нека бидат подготвени за зимата во овој водоотпорен модел. Тие по својот дизајн претставуваат комбинација од патики и спортски чевли, а со изборот на модел ќе добиете патики кои одговараат на секоја модна комбинација што ќе ја изберете за вашата принцеза. Зимската магија може да трае цел ден во удобните патики Champion Jeky кои ги загреваат детските стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичката кожа и мрежата ја обезбедуваат вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро го задржува глуждот на место додека девојките уживаат во дождот и снегот.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за помлади девојки
 • Водоотпорен
 • Длабок профил
 • Врвки
 • Велкро лепенка
 • Украсени со симболот Champion
 • Горен состав: 84% полиуретан, 16% мрежа
 • Ѓон: TPR, PHYLON

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  28 28 16
  29 29 17
  30 30 18
  31 31 19
  32 32 20
  33 33 21
  34 34 21.5
  35 35 22.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош