Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

X GHOSTED.3 LL TF J
X GHOSTED.3 LL TF J
X GHOSTED.3 LL TF J
X GHOSTED.3 LL TF J
X GHOSTED.3 LL TF J
X GHOSTED.3 LL TF J
X GHOSTED.3 LL TF J
X GHOSTED.3 LL TF J
X GHOSTED.3 LL TF J
X GHOSTED.3 LL TF J
Код на производ:
(EG8150)
adidas

X GHOSTED.3 LL TF J

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.393 ДЕН
Заштеда: 1.595 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.5
10-K 28.5 17
11K 29 17.5
11-K 30 18
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.3
2 34 20.7
2- 35 21
3 35.5 21.5
3- 36 22
4 36.5 22.5
4- 37.5 23
5 38 23.5
5- 38.5 24
6 39.5 24.5
6- 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.5
10-K 28.5 17
11K 29 17.5
11-K 30 18
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.3
2 34 20.7
2- 35 21
3 35.5 21.5
3- 36 22
4 36.5 22.5
4- 37.5 23
5 38 23.5
5- 38.5 24
6 39.5 24.5
6- 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG8214
2.033 ДЕН
Заштеда 40%
3.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EH0503
Детските патики adidas овозможуваат лесно и удобно чувство на вашите нозе. Тие се напра...
1.493 ДЕН
Заштеда 40%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6801
adidas X GHOSTED 4 TF J се фудбалски патики за деца. Тие се многу удобни и лесни. Моде...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""