ДОЛЕН ДЕЛ ТРЕНЕРКИ

ДО 55% ПОПУСТ

Погледнете повеќе
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GEL-DS TRAINER 22 GEL-DS TRAINER 22
GEL-DS TRAINER 22 GEL-DS TRAINER 22
GEL-DS TRAINER 22 GEL-DS TRAINER 22
GEL-DS TRAINER 22 GEL-DS TRAINER 22
GEL-DS TRAINER 22 GEL-DS TRAINER 22

GEL-DS TRAINER 22

Патики
Код на производ: T720N-9790
8.490,00 MKD
8.090,00 MKD
Заштеда: 5%
 • 8
  41.5
 • 8.5
  42
 • 9.5
  43.5
 • 10
  44
 • 11
  45
 • 12
  46.5
 • 12.5
  *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""