за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1
Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1
Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1
Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1
Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1
Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1
Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1
Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1
Код на производ: DV9334-247
Nike

Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1

Код на производ: DV9334-247
4.490 ДЕН
3.367 ДЕН
3.367 ДЕН
Заштеда: 1.123 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Тренинг
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DV9340-222
Цена 2.842 ДЕН
Заштеда 25%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц FB7963-010
Цена 1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DV9340-451
Цена 3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1
Шорц
Nike M NK DF UNLIMITED WVN 7IN 2IN1