за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Tech
Nike Sportswear Tech
Nike Sportswear Tech
Nike Sportswear Tech
Код на производ: CZ2570-010
Nike

Nike Sportswear Tech

Код на производ: CZ2570-010
Nike Sportswear Tech е детски дуксер со капуљача за тинејџерки. Опуштеното вклопување и врвната ткаенина од руно обезбедуваат дополнителна топлина без додавање тежина. Патентот со целосна должина ви овозможува лесно да го прилагодите отворот на овој дуксер. Во предниот џеб можете да ги складирате сите потребни ситници. Пространата капуљача лесно се персонализира. Облечете го овој функционален дуксер кој лесно ќе се вклопи со остатокот од вашата гардероба и извлечете го вашиот максимум во текот на студените денови. Спецификација: Детски дуксер со капуљача за тинејџерки Патент Преден џеб Состав: 69% памук, 31% полиестер Машинско перење .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
4.123 ДЕН
Заштеда: 1.767 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • S 9-10г.
 • M 11-12г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Tech е детски дуксер со капуљача за тинејџерки. Опуштеното вклопување и врвната ткаенина од руно обезбедуваат дополнителна топлина без додавање тежина. Патентот со целосна должина ви овозможува лесно да го прилагодите отворот на овој дуксер. Во предниот џеб можете да ги складирате сите потребни ситници. Пространата капуљача лесно се персонализира. Облечете го овој функционален дуксер кој лесно ќе се вклопи со остатокот од вашата гардероба и извлечете го вашиот максимум во текот на студените денови.
Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача за тинејџерки
 • Патент
 • Преден џеб
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Sportswear Tech
  Дуксер
  Nike Sportswear Tech