за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Swim NIKE SPLIT
Nike Swim NIKE SPLIT
Nike Swim NIKE SPLIT
Nike Swim NIKE SPLIT
Код на производ: NESSB451-302
Nike Swim

Nike Swim NIKE SPLIT

Код на производ: NESSB451-302
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд Nike Swim
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSB451-494
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike Swim NIKE SPLIT
Шорцеви
Nike Swim NIKE SPLIT