за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike 4
Nike 4
Nike 4
Nike 4
Nike 4
Nike 4
Nike 4
Nike 4
Код на производ: NESSD808-100
Nike

Nike 4" Volley Short

Код на производ: NESSD808-100
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Пливање
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц NESSE798-001
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц NESSE806-818
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц NESSE806-001
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike 4
Шорц
Nike 4" Volley Short