за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Icon Clash
Nike Sportswear Icon Clash
Nike Sportswear Icon Clash
Nike Sportswear Icon Clash
Nike Sportswear Icon Clash
Nike Sportswear Icon Clash
Nike Sportswear Icon Clash
Nike Sportswear Icon Clash
Код на производ: DR8977-530
Nike

Nike Sportswear Icon Clash

Код на производ: DR8977-530
Мекото, познато чувство на Nike Sportswear Icon Clash женската маица ќе ви овозможи целосна удобност и совршен стил каде ѝ да одите. Памучната ткаенина од која е направена оваа маица е мека и лесна, па затоа е совршена за секој ден. Најпопуларниот Nike крој што го има оваа маица ви обезбедува максимална удобност и пријатност.Спецификација: Женска маица Класичен крој Машинско перење Состав: 50-100% памук / 0-50% полиестер.
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
1.374 ДЕН
Заштеда: 916 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Мекото, познато чувство на Nike Sportswear Icon Clash женската маица ќе ви овозможи целосна удобност и совршен стил каде ѝ да одите. Памучната ткаенина од која е направена оваа маица е мека и лесна, па затоа е совршена за секој ден. Најпопуларниот Nike крој што го има оваа маица ви обезбедува максимална удобност и пријатност.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Класичен крој
 • Машинско перење
 • Состав: 50-100% памук / 0-50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Лилакова
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DN5697-100
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FV4230-100
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Маица DX7906-113
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Sportswear Icon Clash
  Маица
  Nike Sportswear Icon Clash