за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
7.501 - 10.000 ДЕН
134 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B693-003
Машки патики за трчање
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B792-006
Машки патики за трчање
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B799-300
Машки патики за трчање
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B781-001
Машки патики за трчање
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026582-104
Машки патики за трчање
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW2649-100
Машки патики
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики DJ7926-302
Машки патики за трчање
8.167 ДЕН
Заштеда 25%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1071A095-400
Машки патики за тренинг
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD2765-400
Машки патики
8.393 ДЕН
Заштеда 30%
11.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD2764-001
Машки патики
8.393 ДЕН
Заштеда 30%
11.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9658-100
Машки патики
8.712 ДЕН
Заштеда 20%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV7418-101
Машки патики
9.513 ДЕН
Заштеда 30%
13.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ3982-001
Машки патики
7.674 ДЕН
Заштеда 40%
12.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DO1925-148
Машки патики за кошарка
8.472 ДЕН
Заштеда 20%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DO1925-130
Машки патики за кошарка
8.472 ДЕН
Заштеда 20%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DO1925-106
Машки патики за кошарка
8.232 ДЕН
Заштеда 20%
10.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN2647-007
Машки патики за кошарка
7.912 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM1206-163
Машки патики за кошарка
9.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM0011-008
Машки патики
7.734 ДЕН
Заштеда 40%
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH2973-100
Машки патики
8.167 ДЕН
Заштеда 25%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики AH8050-003
Машки патики
8.712 ДЕН
Заштеда 20%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 322992-142
Машки патики за кошарка
8.883 ДЕН
Заштеда 30%
12.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 322992-140
Машки патики за кошарка
8.953 ДЕН
Заштеда 30%
12.790 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.