за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike SPORTSWEAR UTILITY FUTURA
Nike SPORTSWEAR UTILITY FUTURA
Nike SPORTSWEAR UTILITY FUTURA
Nike SPORTSWEAR UTILITY FUTURA
Код на производ: DJ6224-063
Nike

Nike SPORTSWEAR UTILITY FUTURA

Код на производ: DJ6224-063
Nike SPORTSWEAR UTILITY FUTURA lifestyle унисекс капата е тука за да ве загрее кога температурите паѓаат, но и да помогне во намалувањето на пластичниот отпад. Futura графиката нуди чист изглед подготвен за секој ден. Еластичната мешавина од полиестер/памук нуди меко, мазно чувство и совршено вклопување. Овој производ е направен од најмалку 75% рециклиран полиестер и рециклирани памучни влакна. Спецификација: Унисекс капа Futura графика Рачно перење Состав: 51% памук, 48% полиестер, 1% вискоза .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1SIZE Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike SPORTSWEAR UTILITY FUTURA lifestyle унисекс капата е тука за да ве загрее кога температурите паѓаат, но и да помогне во намалувањето на пластичниот отпад. Futura графиката нуди чист изглед подготвен за секој ден. Еластичната мешавина од полиестер/памук нуди меко, мазно чувство и совршено вклопување. Овој производ е направен од најмалку 75% рециклиран полиестер и рециклирани памучни влакна.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Futura графика
 • Рачно перење
 • Состав: 51% памук, 48% полиестер, 1% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Сива
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike SPORTSWEAR UTILITY FUTURA
  Капа
  Nike SPORTSWEAR UTILITY FUTURA