за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Chrome Youth Goggle
Код на производ: NESSD128-670
Nike

Nike Chrome Youth Goggle

Код на производ: NESSD128-670
Nike Chrome Youth Goggle се детски очила за пливање за тинејџери. Тие се направени од поликарбонат и обезбедуваат широко видно поле за да можете јасно да видите што се случува во вашата лента. Имаат удобна двојна лента која може да се прилагоди од страна. Логото на Nike јасно зборува за вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Без разлика дали пливате рекреативно или професионално, овие очила на Nike се вашиот идеален сојузник. Спецификација: Детски очила за пливање за тинејџери Поликарбонатни леќи Лесно прилагодлив двоен ремен Лого Nike Материјал за лента: 100% силикон.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OS Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Chrome Youth Goggle се детски очила за пливање за тинејџери. Тие се направени од поликарбонат и обезбедуваат широко видно поле за да можете јасно да видите што се случува во вашата лента. Имаат удобна двојна лента која може да се прилагоди од страна. Логото на Nike јасно зборува за вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Без разлика дали пливате рекреативно или професионално, овие очила на Nike се вашиот идеален сојузник.
Спецификација:

 • Детски очила за пливање за тинејџери
 • Поликарбонатни леќи
 • Лесно прилагодлив двоен ремен
 • Лого Nike
 • Материјал за лента: 100% силикон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Наочари за пливање
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Nike
  Намена Пливање
  Боја Розе
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Chrome Youth Goggle
  Наочари за пливање
  Nike Chrome Youth Goggle