за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
Листа: WINTER
184 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки outdoor патики
8.753 ДЕН
Заштеда 40%
14.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5G3BKZ21
Машки outdoor патики
7.833 ДЕН
Заштеда 30%
11.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Кондури 454350-700
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки кондури
5.243 ДЕН
Заштеда 30%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски outdoor патики
8.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски outdoor патики
5.153 ДЕН
Заштеда 40%
8.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски кондури
3.445 ДЕН
Заштеда 50%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми KAF223F300-01
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски outdoor кондури
2.236 ДЕН
Заштеда 60%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32710-EM007
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
2.814 ДЕН
Заштеда 40%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури BQ5373-700
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски кондури
2.574 ДЕН
Заштеда 40%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223B201-28
Детски кондури
2.195 ДЕН
Заштеда 50%
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
7
ocene
7
adidas TERREX AGRAVIC TR GTX се патики за планинарење. Тие се многу удобни и издржливи....
Машки outdoor патики
4.950 ДЕН
Заштеда 20%
6.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки кондури
6.153 ДЕН
Заштеда 30%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
14.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Детски outdoor патики
4.070 ДЕН
Заштеда 20%
5.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Кондури BQ5372-700
Детски кондури
3.414 ДЕН
Заштеда 40%
5.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223G200-73
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски кондури
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
5
ocene
5
Машки outdoor патики
5.110 ДЕН
Заштеда 20%
6.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
5.590 ДЕН
Заштеда 20%
6.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Детски outdoor патики
2.153 ДЕН
Заштеда 40%
3.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A4T2WWMB1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки outdoor патики
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A4T2UKZ21
Машки outdoor патики
8.043 ДЕН
Заштеда 30%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A4T2UWMB1
Машки outdoor патики
9.192 ДЕН
Заштеда 20%
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5JCY4M11
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки outdoor патики
6.363 ДЕН
Заштеда 30%
9.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A7W6KNY71
Машки outdoor патики
6.714 ДЕН
Заштеда 40%
11.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.