за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Skechers MAX PROTECT
Skechers MAX PROTECT
Skechers MAX PROTECT
Skechers MAX PROTECT
Skechers MAX PROTECT
Skechers MAX PROTECT
Skechers MAX PROTECT
Skechers MAX PROTECT
Skechers MAX PROTECT
Skechers MAX PROTECT
Код на производ: 237304-BBK
Skechers

Skechers MAX PROTECT

Код на производ: 237304-BBK
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41 26
  • 42 42 27
  • 42.5 42.5 27.5
  • 43 43 28
  • 44 44 28.5
  • 45 45 29
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Skechers
Намена Lifestyle
Боја Црна
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 237333-OLBK
Цена 6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 237333-BBK
Цена 6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 118300-NVY
Цена 4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Skechers MAX PROTECT
Патики
Skechers MAX PROTECT