за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Код на производ: 58363-BBK
Skechers

Skechers Dynamight 2.0-Fallford

Код на производ: 58363-BBK
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 40 40 25.5
  • 41 41 26
  • 42.5 42.5 27.5
  • 43 43 28
  • 44 44 28.5
  • 45 45 29
  • 45.5 45.5 29.5
  • 46 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Skechers
Намена Lifestyle
Боја Црна
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232347-WRD
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232347-WBL
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 52813W-BBK
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Skechers Dynamight 2.0-Fallford
Патики
Skechers Dynamight 2.0-Fallford