за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Skechers UNO ICE - PRISM LUXE
Skechers UNO ICE - PRISM LUXE
Skechers UNO ICE - PRISM LUXE
Skechers UNO ICE - PRISM LUXE
Skechers UNO ICE - PRISM LUXE
Skechers UNO ICE - PRISM LUXE
Skechers UNO ICE - PRISM LUXE
Skechers UNO ICE - PRISM LUXE
Код на производ: 310448L-LTPK
Skechers

Skechers UNO ICE - PRISM LUXE

Код на производ: 310448L-LTPK
3.490 ДЕН
2.792 ДЕН
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34 34 21.5
  • 35 35 22
  • 35.5 35.5 22.5
  • 36 36 23
  • 37 37 23.5
  • 37.5 37.5 24
  • 38 38 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Skechers
Намена Lifestyle
Боја Розе
Во моментов нема коментари
Skechers UNO ICE - PRISM LUXE
Патики
Skechers UNO ICE - PRISM LUXE