за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

New Balance W FC REBEL
New Balance W FC REBEL
New Balance W FC REBEL
New Balance W FC REBEL
New Balance W FC REBEL
New Balance W FC REBEL
New Balance W FC REBEL
New Balance W FC REBEL
New Balance W FC REBEL
New Balance W FC REBEL
Код на производ: WFCXLA4
New Balance

New Balance W FC REBEL

Код на производ: WFCXLA4
9.290 ДЕН
7.432 ДЕН
7.432 ДЕН
Заштеда: 1.858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6.5 37 23.5
  • 7 37.5 24
  • 7.5 38 24.5
  • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Намена Трчање
Боја Бела
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики WTGARORP
Цена 5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики WKAIRCT1
Цена 5.512 ДЕН
Заштеда 20%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики WMORCJ4
Цена 7.432 ДЕН
Заштеда 20%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
New Balance W FC REBEL
Патики
New Balance W FC REBEL