за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
Код на производ: WFCXLA4
New Balance

New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL

Код на производ: WFCXLA4
9.290 ДЕН
9.290 ДЕН
8.361 ДЕН
Заштеда: 929 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6.5 37 23.5
  • 7 37.5 24
  • 7.5 38 24.5
  • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд New Balance
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики WTGARORP
6.201 ДЕН
Заштеда 10%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики WKAIRCT1
6.201 ДЕН
Заштеда 10%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики WMORCJ4
8.361 ДЕН
Заштеда 10%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL
Патики
New Balance NEW BALANCE - FUEL CELL REBEL