за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Код на производ: 1982321043
Columbia

Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™

Код на производ: 1982321043

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

OUTDRY® користи патентиран процес на производство во едно парче за да создаде водоотпорна и бариера за дишење. Овој непропустлив слој е директно врзан за надворешниот материјал со помош на топлина, дозволувајќи и на водата да помине одвнатре. Погледнете ги сите модели OutDry® ТУКА.

7.190 ДЕН
7.190 ДЕН
6.471 ДЕН
Заштеда: 719 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5 36
  • 6 37
  • 7 38
  • 8 39
  • 9 40
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд Columbia
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Adrijana
Adrijana
13.05.2024. 17:15
*****

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2062841397
6.741 ДЕН
Заштеда 10%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2062841027
6.741 ДЕН
Заштеда 10%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027211010
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
4.734 ДЕН
Заштеда 40%
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™
Патики
Columbia HATANA™ MAX OUTDRY™