за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Hoka Anacapa 2
Hoka Anacapa 2
Hoka Anacapa 2
Hoka Anacapa 2
Hoka Anacapa 2
Hoka Anacapa 2
Hoka Anacapa 2
Hoka Anacapa 2
Hoka Anacapa 2
Hoka Anacapa 2
Код на производ: 1141632-BBLC
Hoka

Hoka Anacapa 2

Код на производ: 1141632-BBLC
HOKA Anacapa 2 Low GTX се машки патики за трчање дизајнирани да обезбедат удобност, без оглед на поминатите километри. Овие патики за трчање се редизајнирани со фокус на обновливите извори на енергија, материјали погодни за планетите и ажуриран мрежест горен дел направен од рециклирано предиво. Дополнително, Vibram® Megagrip ѓонот и EVA средниот ѓон беа создадени со користење на истиот производствен процес. Со овој модел, никогаш не знаете каде ќе ве однесе вашата брзина. GORE-TEX мембраната обезбедува водоотпорна заштита, така што не мора да се грижите за временските услови кога ќе тргнете на вашата омилена рута. Гуменото засилување спречува триење во клучните области. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Ѓон Vibram® Megagrip ЕВА среден ѓон GORE-TEX мембрана.

Технологијата GORE-TEX ќе ве заштити од вода, дожд, кал и ветер, речиси како најлон, но за разлика од него, ќе му овозможи на телото да се ослободи од вишокот на влага, која во форма на водена пареа може да помине низ меѓупросторите во текстурата на овој револуционерен материјал. Погледнете ги сите модели на GORE-TEX ТУКА.

11.090 ДЕН
7.763 ДЕН
7.763 ДЕН
Заштеда: 3.327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 1/3 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42 2/3 27
 • 9.5 43 1/3 27.5
 • 11 45 1/3 29
 • 11.5 46 29.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

HOKA Anacapa 2 Low GTX се машки патики за трчање дизајнирани да обезбедат удобност, без оглед на поминатите километри. Овие патики за трчање се редизајнирани со фокус на обновливите извори на енергија, материјали погодни за планетите и ажуриран мрежест горен дел направен од рециклирано предиво. Дополнително, Vibram® Megagrip ѓонот и EVA средниот ѓон беа создадени со користење на истиот производствен процес. Со овој модел, никогаш не знаете каде ќе ве однесе вашата брзина. GORE-TEX мембраната обезбедува водоотпорна заштита, така што не мора да се грижите за временските услови кога ќе тргнете на вашата омилена рута. Гуменото засилување спречува триење во клучните области.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Ѓон Vibram® Megagrip
 • ЕВА среден ѓон
 • GORE-TEX мембрана

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Hoka
  Намена Трчање
  Боја Црна
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Hoka Anacapa 2
  Патики
  Hoka Anacapa 2