за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Under Armour Hovr Sonic 6
Under Armour Hovr Sonic 6
Under Armour Hovr Sonic 6
Under Armour Hovr Sonic 6
Under Armour Hovr Sonic 6
Under Armour Hovr Sonic 6
Under Armour Hovr Sonic 6
Under Armour Hovr Sonic 6
Код на производ: 3026121-102
Under Armour

Under Armour Hovr Sonic 6

Код на производ: 3026121-102
Under Armour Hovr Sonic 6 Camo се лесни и стабилни машки патики кои ќе ви овозможат максимален напредок. Дизајнирани да бидат лесни, тие ќе ви ја обезбедат потребната поддршка и ќе се погрижат да се фокусирате на вашиот тренинг без грижа. Газиштето UA HOVR™ е дизајнирана да ве поттикне да притискате понатаму и да се подобрувате во секој сегмент од играта. Мрежестиот, беспрекорен горен дел ќе обезбеди максимална удобност и прозрачност, додека влошката, дизајнирана со помош на 3D технологија, ќе обезбеди чувство на удобност и стабилност. UA HOVR™ го намалува ударот, ја враќа енергијата и помага за понатамошен напредок, а комбинацијата на материјали од кои е направен ѓонот е одговорна за издржливоста и леснотијата на враќање. Спецификација: Машки патики Мрежест горен дел UA HOVR™ газиште Врвки.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Hovr Sonic 6 Camo се лесни и стабилни машки патики кои ќе ви овозможат максимален напредок. Дизајнирани да бидат лесни, тие ќе ви ја обезбедат потребната поддршка и ќе се погрижат да се фокусирате на вашиот тренинг без грижа. Газиштето UA HOVR™ е дизајнирана да ве поттикне да притискате понатаму и да се подобрувате во секој сегмент од играта. Мрежестиот, беспрекорен горен дел ќе обезбеди максимална удобност и прозрачност, додека влошката, дизајнирана со помош на 3D технологија, ќе обезбеди чувство на удобност и стабилност. UA HOVR™ го намалува ударот, ја враќа енергијата и помага за понатамошен напредок, а комбинацијата на материјали од кои е направен ѓонот е одговорна за издржливоста и леснотијата на враќање.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Мрежест горен дел
 • UA HOVR™ газиште
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Under Armour
  Намена Трчање
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 3026582-104
  Цена 8.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики 3026520-109
  Цена 5.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 3027190-002
  Цена 7.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Under Armour Hovr Sonic 6
  Патики
  Under Armour Hovr Sonic 6