за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
Код на производ: ID9544
adidas

adidas Breaknet 2.0

Код на производ: ID9544
Код на производителот: MAR63
adidas BREAKNET 2.0 е машка lifestyle патика инспирирана од тенисот која го комбинира најдоброто од минатото и сегашноста и е подготвена за иднината. Внесете винтиџ вибрации во вашиот стил со овие патики. Синтетичкиот горен дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Тие лесно се вклопуваат со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортско-шик стил нема да дојде во прашање. Направен од низа рециклирани материјали, овој горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон добро се лепи и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Машки lifestyle патики Синтетички горен дел Чисти линии Плиток профил Врвки Лого на adidas Горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина Гумен ѓон.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas BREAKNET 2.0 е машка lifestyle патика инспирирана од тенисот која го комбинира најдоброто од минатото и сегашноста и е подготвена за иднината. Внесете винтиџ вибрации во вашиот стил со овие патики. Синтетичкиот горен дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Тие лесно се вклопуваат со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортско-шик стил нема да дојде во прашање. Направен од низа рециклирани материјали, овој горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон добро се лепи и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Синтетички горен дел
 • Чисти линии
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на adidas
 • Горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  Во моментов нема коментари

  Комплетирајте outfit

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица II3595
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.461 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2895
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.572 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  S
  M
  2XL

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY8115
  3.001 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Breaknet 2.0
  Патики
  adidas Breaknet 2.0