за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Asics Gel-Trabuco Terra
Asics Gel-Trabuco Terra
Asics Gel-Trabuco Terra
Asics Gel-Trabuco Terra
Asics Gel-Trabuco Terra
Asics Gel-Trabuco Terra
Asics Gel-Trabuco Terra
Asics Gel-Trabuco Terra
Asics Gel-Trabuco Terra
Asics Gel-Trabuco Terra
Код на производ: 1011B029-410
Asics

Asics Gel-Trabuco Terra

Код на производ: 1011B029-410
ASICS GEL-Trabuco Terra се машки патики за трчање дизајнирани за ваше задоволство и уживање. Функционални патики кои брзо ќе станат ваши омилени патики за трчање, идеални за угорнини и удолници. Формирани со повеќенасочен горен дел за растегнување, тие се прилагодуваат на природното движење на вашите стапала и обезбедуваат добар проток на воздух, така што вашите стапала остануваат суви и свежи наутро. FLITEFOAM™ перничето во средниот ѓон ги прави овие патики лесни, обезбедува совршено амортизирање и во исто време обезбедува помек допир. Патиките се со плиток профил, класичен врв со стратешка потпора во средишниот дел на стапалото. Логото на ASICS јасно ја истакнува вашата љубов кон брендот. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор. Спецификација: Машки патики за трчање Класично врвкање Плиток профил Горен дел од повеќенасочна мрежа за растегнување FLITEFOAM™ подлога Лого на ASICS Гумен ѓон.
7.390 ДЕН
7.390 ДЕН
5.173 ДЕН
Заштеда: 2.217 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

ASICS GEL-Trabuco Terra се машки патики за трчање дизајнирани за ваше задоволство и уживање. Функционални патики кои брзо ќе станат ваши омилени патики за трчање, идеални за угорнини и удолници. Формирани со повеќенасочен горен дел за растегнување, тие се прилагодуваат на природното движење на вашите стапала и обезбедуваат добар проток на воздух, така што вашите стапала остануваат суви и свежи наутро. FLITEFOAM™ перничето во средниот ѓон ги прави овие патики лесни, обезбедува совршено амортизирање и во исто време обезбедува помек допир. Патиките се со плиток профил, класичен врв со стратешка потпора во средишниот дел на стапалото. Логото на ASICS јасно ја истакнува вашата љубов кон брендот. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Горен дел од повеќенасочна мрежа за растегнување
 • FLITEFOAM™ подлога
 • Лого на ASICS
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Asics
  Намена Трчање
  Боја Тегет
  ПроизведувачAsics Italia Srl. Add: Via Fratelli Ceirano 3/A Cuneo, 12100 Madonna Dell'Olmo (Cuneo), Italy.
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1011B492-001
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1011B492-411
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1011B792-400
  7.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Asics Gel-Trabuco Terra
  Патики
  Asics Gel-Trabuco Terra