за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Grand Court
Код на производ: EG5136
adidas

adidas Grand Court

Код на производ: EG5136
Код на производителот: HJ039
adidas Grand Court K се детски lifestyle патики наменети за девојчиња. Инспирирани се од ретро дизајнот и стилот од 70-тите години на минатиот век. Подетално

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
1.742 ДЕН
Заштеда: 746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5 38 24
  • 5- 38 2/3 24.5
  • 6 39 1/3 25
  • 6- 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Grand Court K се детски lifestyle патики наменети за девојчиња.

Инспирирани се од ретро дизајнот и стилот од 70-тите години на минатиот век.

Тие се дизајнирани за да се носат секој ден и да одговараат на сите потреби.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, што ја прави патиката удобна, издржлива и лесна за одржување.

Линиите adidas на синтетичкиот горен дел го истакнуваат автентичниот спортски изглед.

Девојчињата едноставно го обожаваат овој модел поради големата удобност и привлечен спортски дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Плиток профил / врзување
  • Горен дел од синтетичка кожа
  • Гумен ѓон
  • За девојчиња
  • Боја: Бела, Розова
  • Шифра на артикл: EG5136
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Колекција Sportswear
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики HP8962
2.310 ДЕН
Заштеда 20%
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY2578
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
2.022 ДЕН
Заштеда 30%
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики GZ1929
2.231 ДЕН
Заштеда 30%
3.188 ДЕН
Додај во кошничка
adidas Grand Court
Патики
adidas Grand Court