за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Како може да платам?
Како може да платам?
Плаќање
18.05.2017.
Плаќање

Како може да платам?

18.05.2017.

Можете да платите во готово, при достава на нарачката, како и при креирање на нарачката со платежна картичка.

Слични статии