за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Дали на страницата sportvision.mk може нарачаните производи да се да се платат на рати?
Дали на страницата sportvision.mk може нарачаните производи да се да се платат на рати?
Плаќање
18.05.2017.
Плаќање

Дали на страницата sportvision.mk може нарачаните производи да се да се платат на рати?

18.05.2017.

Нарачаните производи од страната на www.sportvision.mk може да се платат на рати.

Слични статии