за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Сакам да направам нарачка но не сум сигурен како тоа да го направам?
Сакам да направам нарачка но не сум сигурен како тоа да го направам?
Корисничка подршка
18.05.2017.
Корисничка подршка

Сакам да направам нарачка но не сум сигурен како тоа да го направам?

18.05.2017.

Ве замолуваме во тој случај да не контактирате на телефонскиот број 023 055 222 и ние ќе ја извршиме нарачката за Вас. 

Слични статии