за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Ја заборавив лозинката за пристап до својот профил. Што да правам?
Ја заборавив лозинката за пристап до својот профил. Што да правам?
Корисничка подршка
18.05.2017.
Корисничка подршка

Ја заборавив лозинката за пристап до својот профил. Што да правам?

18.05.2017.

Потребно е да кликнете на Пријавете се, потоа на линкот Ја заборавивте лозинката? Во новиот прозорец внесете го вашиот емаил на кој ќе пристигне линк за замена на лозинката.

Слични статии