за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Тренерка

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
kids
0 - 2.500 ДЕН
79 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
1.813 ДЕН
Заштеда 35%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски тренерки
1.710 ДЕН
2.138 ДЕН
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски тренерки
1.710 ДЕН
2.138 ДЕН
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
1.793 ДЕН
2.242 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
1.554 ДЕН
1.943 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
1.710 ДЕН
2.138 ДЕН
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски тренерки
1.748 ДЕН
Заштеда 35%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски тренерки
1.554 ДЕН
1.943 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
2.316 ДЕН
Заштеда 25%
3.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Детски тренерки
2.398 ДЕН
Заштеда 35%
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски тренерки
1.793 ДЕН
2.242 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
2.033 ДЕН
2.542 ДЕН
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски тренерки
1.554 ДЕН
1.943 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски тренерки
1.734 ДЕН
Заштеда 40%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски тренерки
1.791 ДЕН
Заштеда 25%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Не се само дуксерите парче облека што го носиме кога сакаме да чувствуваме вистинска удобност, туку вклучуваме и тренерки во таа група. Тие се дизајнирани да изгледаат беспрекорно со кои и патики да се носат, додека во зависност од спортот што го тренираме, избираме различни брендови, материјали и дизајни.

Понудата на Sport Vision, барем кога станува збор за машки тренерки, женски тренерки и детски тренерки, се состои од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и Lotto. Покрај многубројните, и пред сè, квалитетни брендови, ние нудиме и тренерки за тренинг, тренерки за фудбал, но и секојдневни тренерки, кои наскоро ќе станат ваш прв избор кога патувате, имате дневни активности во градот или едноставно ќе одите на прошетка.